Loading...
Skip to Content

Maltepe Hafriyat

Maltepe Hafriyat

Maltepe Hafriyat işlemlerinde çalışmalarımızı dur durak bilmeden sürdürmekteyiz. Sizlerden aldığımız güçle Maltepe’nin oluşan tüm hafriyat ihtiyaçlarını yerine getiriyoruz. İstanbul halkının farklı alanlarda ortaya çıkmakta olan hafriyata dayalı taleplerini zengin hizmetlerimiz içerisinden karşılamaktayız. Hafriyat hemen hemen herkesin hayatında mutlaka ihtiyaç duymakta olduğu hizmetleri içine alır. Bu sebeple farklı alanlara ayrılan hizmetlerimiz sizlere özel bir biçimde şekillenmektedir.

Toprağın kazınması ve taşınması gibi işlemlerin yanı sıra inşaat ve taahhüt işlemleri gibi benzer çalışmalar için firmamızdan profesyonel bir destek alabilirsiniz. Demkar olarak Maltepe Yıkım Firması işlemlerinizi profesyonellikle yerine getirmekteyiz. Yerinde yıkım hizmetimiz Hafriyat işlemlerimiz içerisinde en çok tercih edilmekte olan çalışmalarımızdır. Kentsel Dönüşüm kaynaklı ortaya çıkan ihtiyaçlar gibi Kepçe Hizmetleri için Kazı Yıkım Hafriyat çalışmaları da kişi ve kurumlar adına yerine getirilmektedir.

Olabildiğince kalabalık ve tecrübeli bir ekip olarak başta Maltepe olmak üzere Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktayız. Bu sebeple Ülkemizin en büyük hafriyat firması olarak yolumuza devam etmekteyiz. Faaliyetlerimiz arasında sizler için şu hizmetler yer almaktadır. Hafriyat işleri nelerdir bilmeyenler için kısaca açıklamak gerekirse; kazı, kazıdan ortaya çıkan malzeme, bu malzemelerin taşınması, depolanması, Düzeltme, bina güçlendirme, bina yıkımı, ekskavatör, greyder, loder gibi iş makineleri ile gerekli çalışmaların yerine getirilmesidir.

Tüm bunların yanı sıra, kantar hizmeti, taş, tuğla, beton, çakıl ve kum gibi inşaat ve alt yapı çalışmaları için gerekli olan madeni ürünlerin temini firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Maltepe Hafriyat hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile irtibat kurmanız ve hizmet almak istediğiniz zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. Diğer aşama donanımlı altyapıya sahip firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Hızlı, titiz, profesyonel ve dürüst bir hafriyat firması olarak Maltepe ve tüm İstanbul’da hizmet veriyoruz.Bilgi Talep Formu