DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Ataşehir Hafriyat

Ataşehir hafriyat firması olarak müşterilerimizin yıkım, kırma ve kazı gibi işlemlerde oluşan molozların hafriyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Donanımlı araçlarımız ve ekip arkadaşlarımız sayesinde hafriyat işlemleri güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. İnşaat çalışmalarında ortaya çıkan molozların çalışma sahasında fazla yer kaplamaması için taşınması gerekir. Ataşehir hafriyat firması olarak inşaat alanlarındaki molozları hafriyata uygun özel araçlarımızla taşımaktayız.

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Hafriyat nedir ve neden taşınması gerekir sorusu Ataşehir Hafriyat firmamıza en çok yöneltilen sorulardan bir tanesidir. Kazı, yıkım ve kırma işlemlerinde ortaya çıkan moloz ve enkazlara hafriyat denilmektedir. İnşaat çalışma alanlarında oluşan bu hafriyatların fazla yer kaplamaması ve çalışan kişilerin güvenliği açısından taşınması gerekir. Çalışma alanlarında oluşan hafriyatın taşınabilmesi için özel araçlara ihtiyaç vardır. Ataşehir hafriyat olarak taşıma hizmetinde profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız, çalışma alanlarınızda oluşan hafriyatların güvenli bir şekilde boşaltımını sağlamaktadır.



İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62

Kazı, yıkım ve kırma işlemlerinde oluşan molozların taşıma işlemlerini gerçekleştiren firmamız pek çok farklı alanda da hizmetlerini sağlamaktadır. Ataşehir Hafriyat firması olarak uzman ekip arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımızla molozların taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ayrıca müşterilerimize hafriyat toprağı, yıkım hafriyatı, inşaat hafriyatı gibi pek çok farklı alanda da hizmetlerini sunmaktadır. Donanımlı hafriyat araçlarımız ve ekip arkadaşlarımız sayesinde hafriyat işlemleri güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir.

Ataşehir hafriyat hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve farklı konular hakkında bilgi alabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere en güvenilir ve profesyonel hizmeti verebilmek için 7/24 çalışmaktadır. Özel araçlarımız ve ekipmanlarımızla hafriyatlarınızı güvenli bir şekilde taşıyarak hem çalışma alanlarınızın güvenliğini sağlamakta sizlere destek olmaktayız hem de çalışma alanlarınızın fazla yer kaplamamasını sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62