Loading...
Skip to Content

Beykoz Hafriyat

Beykoz Hafriyat

Beykoz hafriyat firması olarak inşaat çalışma alanlarınızda oluşan molozların taşınma işlemlerini güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İnşaat çalışmalarında ortaya çıkan molozların hem fazla yer kaplamaması için hem de çalışma alanının güvenliği için taşınması gerekir. Beykoz Hafriyat firması olarak Beykoz ilçesi içerisinde yer alan bütün kırma, yıkma ve kazılara ait molozları güvenli bir şekilde taşımaktayız. Firmamız sorunsuz bir şekilde hafriyat malzemelerinin boşaltım işlemlerini gerçekleştirir.

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Beykoz Hafriyat firmamıza en çok yöneltilen sorulardan biri de hafriyat nedir ve neden taşınmalıdır sorusudur. İnşaat çalışmalarında veya kırma, yıkma çalışmalarında ortaya çıkan enkaz molozlarına hafriyat denilmektedir. İnşaat veya çalışma alanlarında ortaya çıkan molozların fazla yer kaplamaması için ya da çalışma sahasının güvenliği için molozların taşınması gerekir. Uzun yıllardır hafriyat sektöründe olan firmamız, sizlere güvenli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Kazı, yıkım ve kırma işlemleri sonucunda ortaya çıkan molozlar hem gereksiz yer kaplamakta hem de çalışma ortamını güvensizleştirmektedir. Bu sebeple sizlerin talepleri doğrultusunda Beykoz Hafriyat firması olarak molozları güvenli ve profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Donanımlı ekipmanlarımız ve araçlarımız sayesinde firmamız sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Hafriyat hizmetinin başında yer alan firmamız, deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere desteklerini sağlamaktadır. Her gün her saat hafriyat hizmetini sunmaktayız. Firmamızla iletişime geçerek hafriyat hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Moloz taşımaya uygun araçlarımızla çalışma alanlarınızdaki molozları güvenli ve profesyonel bir şekilde taşımaktayız. Beykoz Hafriyat firması olarak yıkıntı, kazı ve kırma hafriyatlarını hafriyat taşımaya uygun araçlarımızla taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Beykoz ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesine de hafriyat hizmetlerini profesyonelce sunmaktayız.Bilgi Talep Formu