DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Kadıköy Hafriyat

Kadıköy Hafriyat firması olarak yıkım, kazı ve kırma işlemlerinde oluşan molozları güvenli bir şekilde boşaltımlarını yapmaktayız. Hafriyat işlemlerinin güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleşebilmesi için donanımlı araçlarla hizmet vermekteyiz. İnşaat çalışmalarında ortaya çıkan hafriyatın taşınması hem çalışma alanının güvenliği hem de fazla yer kaplamaması için oldukça önemlidir. Fakat hafriyatların taşınması için özel araçlara ihtiyaç vardır. Firmamız, müşterilerimize hafriyata uygun özel araçlarla güvenli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Hafriyat nedir ve neden taşınmalıdır gibi sorular Kadıköy Hafriyat firmamıza en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Kazı, yıkım ve kırma işlemlerinde ortaya çıkan molozlara hafriyat denilmektedir. Hafriyatlar, inşaat alanlarında fazla yer kaplamaktadır. Bunun yanı sıra işçilerin güvenliğini de çoğu zaman tehlikeye atabilmektedir. Bu sebeple inşaat alanlarında bulunan hafriyatların taşınması gerekir. Kadıköy Hafriyat firması olarak çalışma alanlarınızdaki molozları, özel hafriyat araçlarımızla taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, hafriyat hizmetleri dışında müşterilerimize pek çok farklı konuda da hizmetlerini sunmaktadır. İnşaat çalışmaları sırasında oluşan hafriyatı, firmamız özel araçlarla ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından boşaltım işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kadıköy Hafriyat firması olarak donanımlı ekipmanlarımız ve çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimize her gün 7/24 hizmet vermekteyiz. Hafriyat hizmetlerimizden yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Birden fazla hafriyat aracımızla yıkım hafriyatı, hafriyat toprağı ve inşaat hafriyatı gibi pek çok farklı konuda da sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız, birden fazla hizmeti alanında uzman ekip arkadaşlarımız güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hafriyat ve daha fazla işlem için hizmetlerimizden yararlanabilmek için Kadıköy Hafriyat firmamızla iletişime geçebilir, hizmet fiyatlarımızı öğrenebilir veya aklınıza takılan soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.