DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Kartal Hafriyat

Kartal hafriyat olarak farkımızı burada fazlasıyla ortaya çıkartmaktayız. Gelişmiş hizmet şeklimiz Demkar Group olarak bizleri diğer firmalardan ayırır. Aklınıza hafriyat ile ilgili gelebilecek her türlü talebiniz firma çatımız altında var olmaktadır. En gelişmiş hizmetler, en özel araçlar, ekipmanlar, işini aşkla yapan personeller ve kusursuz çalışan bir sistem ile günlük onlarca farklı talebe aynı anda büyük bir titizlik içerisinde cevap verebilmekteyiz.İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ İlk günkü aşkla hafriyat anlamındaki tüm taleplerinize karşılık veriyoruz. Firma potansiyeli olarak sadece Kartal ilçesine sınırlı kalmıyor sizler için tüm İstanbul ilçe ve mahallerine kadar ulaşıyoruz. Sizlerin taleplerini karşılayabilmek amacıyla aşağıdaki hizmetleri yerine getirmekteyiz. Yerin örtü tabakasındaki gevşetme işlemleri, kazma, yükleme ve toprakla ilgili benzer taleplerin ortadan kaldırılmasını dekapaj ile ilgili olarak yerine hiç zaman kaybetmeden yerine getirmekteyiz.

Özellikle inşaat sektörünün en çok talep edilmekte olan ürünleri olan; kum, taş, çakıl, mıcır ve buna benzer farklı malzeme temini sizler için Kartal hafriyat işlemleri arasında yer almaktadır. Çeşitli amaçlara hitap edecek şekilde ekskavatör, kepçe, loader, folklift, buldozer, düzenleyici ve kamyon anlamında sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Özellikle firma, bina ve fabrika temel atma kazı işlemleri Demkar Group olarak yerine sorunsuz bir biçimde getirilmektedir. Bina yıkımı, bina enkaz nakliyesi ve yüksek binaların yıkım çalışmaları bu özle hizmetimiz altında gerçekleştirilmektedir.

Kartal hafriyat hizmet arayışlarınız ortaya çıktığı anlarda sizlerde hiç düşünmeden işini büyük bir profesyonellikle yapmakta olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sizlerin istemiş olduğu detaylara bağlı kalınarak yerine harfiyen getirilmektedir. Önce iş güvenliğine önem veren hizmet ayrıcalıklarımız ile Kartaldaki tüm mahallelerde var olmaya devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62