DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Pendik Hafriyat

Pendik hafriyat hizmetlerimiz İstanbul’un her bir noktasına ulaşan ayrıcalıklardan oluşmaktadır. Kapsamlı hizmet anlayışımızdan ödün vermeksizin canla başka bu alandaki çalışmalarımızı yürütüyoruz. İlkeli hizmet anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda, Pendik halkına çeşitli hafriyat konularında hizmet sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş alt yapımız içerisinde hafriyata ilişkin aradığınız pek çok şeyi kolayca bulabilirsiniz.

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Seçkin hizmetlerimiz sayesinde yaşamının ve oluşan ihtilaçlarınız kolayca ortadan kaldırılmaktadır. En başta olabildiğince çeşitli ve taleplere özel araç filolarımız ile istenen adrese ulaşım sağlanarak her türlü döküm, yıkım ve moloz atıklarının nakliyesini siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Başlı başına bir hizmet sunarak bina yıkımı ve bu yıkımdan ortaya çıkan istenmeyen her türlü malzeme Pendik hafriyat firmamızca ortadan kaldırılmaktadır.

Kum, çakıl, toprak ve mıcır taşı gibi maden kaynaklı ürün ihtiyaçlarınızda da istenilen kilogram ve tonajda malzeme temini gerçekleştirmekteyiz. Etkili bir iletişim kurarak sizlerin istediği gün ve tarihlerde hali hazır da bulunmaktayız. Her biri kendine ait görevlerin başında bulunan deneyimli personellerimiz sizleri anlar ve size özel çözümler üreterek işinizi kolaylaştırır.

Her gün başta Pendik olmak üzere İstanbul’un farklı ilçelerinden çok sayıda hafriyat hizmet talebi almaktayız. Sabahın ilk ışıkları ile işimizin başında bulunuyor ve farklı gruplar halinde gelen talepleri karşılamak için yola çıkıyoruz. Geçmişten güne ulaşmış olduğumuz bu yolda geride memnun müşteriler bırakabilmek en büyük amacımızdır. Bu amacımızı yerine getirirken iş güvenliğine maksimum önem vermekteyiz. Bu sebeple hem müşteriyi sıkıntıya sokmadan hem de personellerimizi özenle koruyarak istenen hafriyat işlemlerini sorunsuz bir biçimde yerine getirmekteyiz.

Hafriyat denildiğinde İstanbul’da ilk akla gelmekte olan firmamız sizlerin de farklı çözümleri içen en hızlı şekilde çözümler geliştirir. Tüm kadromuzla birlikte sizler için görevimizi layıkıyla üstlenmekteyiz.