DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Pera House

Pera House

Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız 30 yıllık sektörel tecrübesiyle tiny house sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Tiny House, minimalist yaşam felsefesi ve sadelik ana temasıyla tasarımı yapılan, genellikle doğa ile iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği; küçük boyutlu, işlevsel, gereksiz alanlar barındırmayan küçük ev modelidir. Tiny House, bir çekici vasıtasıyla taşınabilen, Tekerlekli ev ya da Tiny House Karavan olarak da adlandırdığımız tekerlekli mobil ev modelidir. Bu evler Trafik Karayolları Yönetmeliğine uygundur. Ebatları daha büyükse sabit olarak da üretilebilir. Mobil Tiny House’lar plakalı, ruhsatlı ve O2 belgelidir. Bu sayede ürünleri imarlı veya imarsız olmasına bakılmaksızın dilediğiniz yere park edip ev konforu yaşayabilirsiniz.
Çok sayıda yeni modeli, geniş tasarım yelpazesiyle tamamı ön üretimli tiny house modelleri her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. İstediğiniz yerde ve zamanda, doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonlarında hayat Pera tiny house ile bambaşka bir keyfe dönüşecek.