Loading...
Skip to Content

Sancaktepe Hafriyat

Sancaktepe Hafriyat

Sancaktepe hafriyat hizmetlerimiz ile uzun yıllardır disiplinli ve ciddiyet içerisinde tüm hafriyat işlemlerini yerine getirmekteyiz. Sahip olduğumuz bilgiler dahilinde ve oluşan taleplere göre hizmetlerimizi sizler için dur durak bilmeden yerine getirmekteyiz. Demkar hafriyat işlemleri anlamında; dolgu taş, mıcır, nakliye ve inşaat gibi benzer talepleriniz oluştuğuna hiç zaman kaydetmeksizin istenen gün ve tarihlerde gerçekleştirmekteyiz.

Personel kadrosu anlamında da İstanbul’un en profesyonel hafriyat ekibine sahibiz. Donanımlı bir alt yapı ve her türlü hafriyat kamyonları ile Sancaktepe Hafriyat işlemlerinin çoğunu firma olarak üstlenmekteyiz. Büyük bir uzmanlıkla hafriyat anlamındaki çalışmaları yürütmekte olan şirketimiz aynı zamanda resmi ihale ve buna bağlı taahhüt işlerini büyük bir başarı ile üstlenmektedir. Genç ve dinakip kadromuz eşliğinde yıkım, kanal açma, moloz temizliği, kazı çalışmaları, kırma, dökme, yıkım, bina güçlendirmesi, kanal açma, kum, çakıl ve mıcır işlemleri gibi ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile tüm İstanbul halkına hizmet sağlamaktayız.

Sancaktepe Hafriyat, Sancaktepe’de ikamet etmekte olan kişilere, kurumlara ve firmaların her birine aynı kaliteye sahip hizmetleri vermektedir. Kapsamlı bir hizmet çeşitliliğine sahip olan Demkar, baştan sonra müşteri memnuniyetini amaç edinen misyonuyla sektördeki yerini korumaya devam etmektedir. Yenilikçi hizmetlerin her birini yakından takip ediyor ve hiç zaman kaybetmeden firmamız bünyesine dahil ediyoruz. Kısa sürede büyük çalışmalara imza atabilmek adına pratik ve kaliteli bir hizmeti ortaya çıkarıyoruz.

Hafriyat sektöründe hayata geçirilmekte olan her türlü yeni malzeme, ürün, ekipman ve hizmet yakından takip edilmekte ve firmamız tarafından kullanılır bir hale dönüştürülmektedir.Haftanın her günü eksiksiz hafriyat çalışmaları ile İstanbul’un her bir köşesine profesyonel ekiplerimiz ile bu özel hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Zengin araç filolarımız ile işinize özel çözüm odaklı bir firma hizmetini ortaya çıkartmaktayız.Bilgi Talep Formu