DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Tuzla Hafriyat

Tuzla hafriyat işlemlerinde İstanbul’un en çok tercih edilmekte olan firması olarak sizler için işimizin başında bulunmaya devam ediyoruz. Kapsamlı ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde ilçenin ve şehrin en favori firması olarak ilk sıradaki yerimizi korumaktayız. Geçmişten edindiğimiz tecrübeler ile gelecek için çok daha donanımlı ve profesyonel bir şekilde hazırlanıyoruz. Kalabalık ve bir o kadar deneyimli personel kadromuz ile gün boyu Tuzla civarında oluşan hafriyat taleplerine aynı anda cevap verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Müşteri memnuniyetinden aldığımız güç ve güvenle, dur durak bilmeksizin Tuzlanın her bir mahallesine aynı kaliteye sahip hizmetleri büyük bir hassasiyet içerisinde yerine getiriyoruz. Farklı bir hafriyat hizmeti alarak kendinizi özel hissetmek adına bu işi ne kadar önemsediğimizi daha ilk başta görebilirsiniz. En sık talep edilmekte olan hafriyat işlemleri ise, kırma, dökme, nakliye, iş araç kiralama, taş, kum, mıcır temini, moloz taşıma, bina güçlendirme, temel açma, kanalizasyon işlemleri gibi çok sayıda benzer şekilde sıralanmaktadır.

Tuzla hafriyat ile ilgili herhangi bir talebiniz oluştuğunda piyasanın en iyi hizmetini sunmakta olan firmamızdan destek alabilirsiniz. Profesyonellikle çıkmış olduğumuz bu yolda, hiçbir şekilde hizmet kalitesinden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Başarılı çalışmalara imza atıyor beklenenden çok daha iyisini başta Tuzla olmak üzere tüm İstanbul’a sunuyoruz.

Etkili hizmet çözümlerimizden yararlanan her bir kişi, bu özel ayrıcalıkları tekrar yaşamak için firmamızı tercih etmektedir. Demkar Group olarak önce güven sloganıyla yola çıkıyor ve her türlü işimizi hakkıyla yerine getirebilmenin maçını güdüyoruz.

Yenilikçi çözümlerimiz, pratik yöntemlerimiz ve donanımlı alt yapımız ile beklenenden çok daha fazlasını sunabilmek için canla başla yolumuza devam etmekteyiz. İşinde uzmanlığını konuşturan firmamız hayatın her anı yanı başınızda bulunuyor.

İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62