DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Ümraniye Hafriyat

Ümraniye hafriyat uygulamaları, her geçen gün değişen ve gelişen şekliyle farklı ürün ve malzemelerden oluşmaktadır. Çok daha gelişmiş ekipmanlar bu sektöre dahil olarak oluşan müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamaktadır. Demkar, vizyon sahibi hizmetleri ile hafriyat konusunda görülmemiş bir çalışmayı başta Ümraniye olmak üzere tüm İstanbul ve mahallelerine taşımaktadır.

HAFRİYAT GÖRÜNTÜLERİ Sınırsız hizmet ayrıcalıkları, kalabalık ekipleri ve aklınıza gelebilecek farklı türden ekipmanları ile ortaya çıkan tüm isteklerinizi sorunsuz bir biçimde yerine getirebilmektedir. Yenilikçi hizmet yaklaşımı geçmişten bugüne süre gelen firmamız, yüksek potansiyele sahip bir çalışmayı ortaya çıkartmaktadır. En çok tercih edilmekte olan hizmetler arasında ise, dökme, yıkma, enkaz taşıma, moloz nakliyesi, bina güçlendirme, toprak, kum ve mıcır temini gibi farklı türden nice hafriyat ile ilgili durum firmamız tarafından hayata geçirilmektedir.İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62

Müşterilerimizden firmamıza ulaşan her bir talep, en kısa sürede plana alınmakta ve müşteri talepleri doğrultusunda oluşan saatlere riayet edilerek tamamlanmaktadır. Zaman kaybetmeden en hızlı biçimde ve sizlerin vaktini çalmadan hafriyata ilişkin almak istediğiniz tüm hizmetler başarılı bir biçimde yerine getirilmektedir. Gelişmiş araç ve ekipmanlarımız ortaya çıkan talebin detaylarına uygun olarak istenen noktada hazır vaziyette bulunmaktadır. Vaktin ve sizlerin değerini fazlasıyla önemseyen firmamız, pratik çözümleri ile işinizi fazlasıyla kolaylaştırmaktadır.

İşini hakkıyla yerine getirebilme amacını gütmekte olan firmamız, sektörün en eski ve deneyimli hafriyat firması olarak hizmet vermektedir. İlk günkü aşkla işimizin başında bulunuyor ve gelebilecek her türlü talebinize karşılık verebilmek adına bugün de sizler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ümraniye hafriyat ekiplerimiz sizlerin bu bölgede oluşan tüm taleplerine karşın en titiz ve seri çalışmayı hiç zaman kaybetmeksizin yerine getiriyoruz. Baştan sona pratiklik ve profesyonellik barındıran hizmet şeklimiz ile sizlerin de yanı başında bulunmaktayız.

İletişim Bilgileri
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0216 592 67 62