DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Üsküdar Hafriyat

Üsküdar hafriyat firması olarak kazı çalışmalarınız ve kazı çalışmalarınızda oluşan molozların taşınma işlemleri için deneyimli ekip arkadaşlarımızla sizlere destek olmaktayız. Kazı işlemleri, kırma ve yıkma işlemlerinde oluşan molozların taşınması hem işçilerin hem de çevre güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple molozların profesyonel bir şekilde taşınması gerekir. Firmamız, hafriyata uygun araçlarla moloz taşınma işlemini büyük bir özenle taşımaktadır. Özel araçlarımız ve ekipmanlarımızla molozları güvenli alanlarda boşaltımını yapmaktayız.

Hafriyat Nedir, Neden Gereklidir? Hafriyat nedir ve neden gereklidir sorusu Üsküdar Hafriyat firmamıza en çok yöneltilen sorulardan bir tanesidir. Yapılan tüm kazı, yıkım ve kırma işlemlerinde ortaya çıkan enkaz hafriyat olarak tanımlanmaktadır. Tüm kazı, yıkım ve kırma çalışmalarında oluşan hafriyat, alanda fazla yer kaplamaması ve çalışan kişilerin güvenliği için kaldırılması gerekir. Hafriyatların taşınması için özel araçlara ihtiyaç vardır. Üsküdar Hafriyat firması olarak hafriyatlarınızı, moloz taşımaya uygun araçlarımız, ekipmanlarımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla taşımaktayız.

Üsküdar Hafriyat İşlemleri Nelerdir? Kazı işlemlerinde birçok farklı sebepten dolayı hafriyata ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle kazı, yıkım ve kırma işlemlerinde oluşan molozların çalışma sahasından güvenli bir şekilde taşınması gerekir. Üsküdar Hafriyat firması olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde güvenli bir şekilde molozların hafriyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, sizlere her gün ve her saat boyunca hizmetini sunmaktadır. Donanımlı alt yapısı ve ekipmanlarıyla talebe uygun olarak hafriyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Birden fazla hafriyata uygun araçlarımızla sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Üsküdar Hafriyat firması olarak inşaat hafriyatı, yıkıntı hafriyatı, hafriyat toprağı gibi pek çok farklı alanda da sizlere hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Güvenli ve profesyonel bir hafriyat hizmeti alabilmek için Üsküdar Hafriyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.