DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

Hafriyat

Hafriyat

Demkar Group Hafriyat; yenilikçi hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyulan konularda gelişmiş bir hizmet sunuyor. Kapsamlı ve en gelişmiş araç ve ekipmanları ilgili hafriyat konularına dahil ederek zamandan ve bütçeden tasarruf etmenize imkân sunuyor. Donanımlı alt yapısı, gelişmiş koşulları ve işinde uzman ekipleri ile hafriyat işlemlerini gerçekleştiriyor. Farklı amaçlara hitap eden araçları ile her türlü talebe özel çözümler sunuyor. Yılların deneyimi ile şekillenen hizmet alanlarımız, gelen her bir talebi karşılayabilecek bir alternatife sahip. Yeni gelişmelere uyum sağlayan hizmet anlayışı ile sektördeki yerimizi korumaya devam ediyoruz. Dem-Kar Hafriyat olarak; bina yıkım, kuyu temel, temel dolgu, bina güçlendirme, inşaat ve Yıkıntı atıklarının transferi ve iş makinesi kiralama hizmetleri vermektedir. Kaliteli hizmet ayrıcalıkları ile gerçekleşen her bir hizmet, ileriye dönük sorunsuz bir kullanım sunar. Güvenilir bir biçimde istenen her türlü hafriyat çalışması kısa sürede tamamlanır. Demkar Group olarak temel kazısı çalışmalarının yanı sıra taş veya kayalık zeminleri kazma, taşıma, yumuşatma gibi farklı taleplere de en özel çözümleri sunabilmektedir. Uygun hafriyat fiyatları çerçevesinde karşılıklı memnuniyetin ortaya çıkacağı bir hafriyat işi, yerine getirilir. Kazı çalışmalarının ardında ortaya çıkan her türlü moloz, en uygun araçlarımız eşliğinde gerekli noktalara taşınır. Ortaya çıkan müşteri talepleri sağlanırken anlaşılan şekilde kaliteli bir işlem baştan sona yürütülür. İş makineleri eşliğinde yapılacak olan hafriyatın detaylarına bağlı olarak uzman personellerimiz eşliğinde profesyonel bir çalışma ortaya çıkarılır. Hafriyat şirketlerinden beklenen hizmetlerin çok daha fazlası sizlerin ihtiyaçlarına paralel düşecek biçimde yerine getirilmektedir. Dem-Kar Hafriyat olarak en uygun, en hızlı ve en güvenilir sonuçlar için doğrudan firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Faaliyet alanlarımızdan olan inşaat, hafriyat, gayrimenkul, petrol, pera house ve mimarlık konularında aradığınız kaliteli hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz.


İletişim Numaraları
0533 293 29 11
0534 081 28 00
0553 002 63 79
0216 592 67 62