Loading...
Skip to Content

Hakkımızda

Hakkımızda

Faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından bugüne Dem-Kar olarak, müşteri memnuniyetini karşılamaya yönelik ‘ Altı Koldan’ hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma adına hizmet kalitemizi büyük bir hassasiyetle genişletmekteyiz. 30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar ’ ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık, hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmak ve yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

Misyon

Grubun süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarımıza iyi odaklanmak, tüm birimlerimizde en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamak, müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

Yönetim Kurulu

Aslan Demir
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Yusuf Demir
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Murat Demir
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Yunus Demir
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
İlyas Demir
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Neslihan Elmas
BAĞIMSIZ ÜYE


Bilgi Talep Formu