DEMKAR GROUP

30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar’ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık,  hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

icon_widget_image Abdurrahmangazi, 5, Belediye Cd., 34920 Sultanbeyli/İstanbul icon_widget_image 0216 592 92 77 icon_widget_image info@demkargroup.com

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından bugüne Dem-Kar olarak, müşteri memnuniyetini karşılamaya yönelik ‘ Altı Koldan’ hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize, beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler sunma adına hizmet kalitemizi büyük bir hassasiyetle genişletmekteyiz. 30 yıllık tecrübe, güven ve kalite Dem-Kar ’ ın temel taşlarıdır. Dem-Kar edindiği bu tecrübe ve birikimler ile beraber başta inşaat sektörü olmak üzere mimarlık, hafriyat, enerji petrol, gayrimenkul ve son olarak Pera House üretim birimimizle sizlere çok yönlü hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

MİSYONUMUZ

Grubun süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarımıza iyi odaklanmak, tüm birimlerimizde en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamak, müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmak ve yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

YÖNETİM KURULU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Aslan Demir

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Murat Demir

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İlyas Demir

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Yusuf Demir

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Yunus Demir

BAĞIMSIZ ÜYE

Neslihan Elmas